TUV

orbitální svařování

Společnost MOOKRS, s.r.o.


Vítame Vás na stránkách společnosti MOOKRS, s.r.o. Hradec Králové

Dovolujeme si Vám představit moderní dodavatelsko-montážní společnost MOOKRS, s.r.o. působící na celém uzemí České republiky a v zahraničí (Evropě  i mimo EU). Firma je držitelem certifikatu řízeni jakosti ČSN EN ISO 9001:2008, svářecí certifikát ČSN EN ISO 3834, technicko-bezpečnostního certifikátu TÜV SÜD SCC 2011.

Společnost se zaměřuje na všechny odvětví průmyslu:  farmaceutický, potravinářský, chemický a poslední době i energetický průmysl.

Montážní práce provádíme v náročných podmínkach i bez přerušení provozu (s ohledem na eliminaci všech rizik), subdodavatelsky zajišťujeme veškeré požadavky našich partnerů včetně stavební připravenosti.

Společnost se zaměřuje na partnery, kterým může nabídnout profesionální přístup v řízení  výstavby na klíč. MOOKRS  s.r.o. dokáže investorům nabídnout nejlepší řešení pro danou zakázku s ohledem na finacování a ekonomický stav včetně vyhodnocení rizik. Vzhledem k naročnosti daných staveb požaduje po svých zaměstnacních profesionální přístup jak v otázkách bezpečnosti, ale i  přístup ke spokojenosti zákaznika.

 

orbitální svařování Pivovary aktuality

Servis a montáž strojních zařízení

Montážní činnost provozních linek, výroba konstrukcí a zařízení na zakázku, výroba nerezového zábradlí a schodišť

 

 

Nerezových potrubních rozvodů pro aseptické prostředí ve farmaceutickém, potravinářském a chemickém provozu.

Zajištujeme výrobu a servis průmyslových pivovarů, restauračních pivovarů, ale i mini a nano pivovarů na chaty a chalupy. 


Produkty

Služby

Kontakt

MOOKRS, s.r.o.
Mokrovousy 111
Nechanice
503 15

+420 495 217 438 - Kancelář
+420 602 639 542 - ředitel
+420 602 639 535 - realizace
+420 602 642 539 - BOZP, řízení staveb